Premiéru filmu Medvědí ostrovy režiséra Martina Ryšavého můžete sledovat na portálu DocAllianceFilms.com

medvedi_ostrovy_ikonaMedvědí ostrovy režiséra Martina Ryšavého jsou po filmech Jana Němce třetím českým snímkem v uplynulých deseti letech, který je distribuován na internetu ještě před uvedením do kin. Po světové premiéře na Mezinárodním festivalu dokumentárních filmů Jihlava (soutěž Česká radost) bude film od pátku 5. listopadu 2010 přístupný na webovém portálu Docalliancefilms.cz, kde ho navíc prvních tisíc diváků uvidí zdarma. Do kin vstoupí film v prosinci.

Číst dál...

V Zoo Praha proběhne Den spáčů

den_spacu_vcela_ikonaZima se rychle blíží. Vlaštovky už dávno odlétly do teplých krajin. Zvířata v zoo však - kromě několika spáčů - uvidíte po celý rok! Kdo chladné měsíce prospí? Kdo si na zimu dělá zásoby? Kam létají ptáci za teplem? To vše se návštěvníci Zoo Praha dozvědí v sobotu 6. listopadu, kdy proběhne Den spáčů.

Číst dál...

Dům U Kamenného zvonu láká na Královský sňatek

vystava_kralovsky_snatekVýstava s názvem Královský sňatek Eliška Přemyslovna a Jan Lucemburský 1310 probíhá od 4. listopadu do 6. února 2011 v Domě U Kamenného zvonu v Praze. Koná se u příležitosti 700. výročí nástupu Jana Lucemburského na český trůn, informovala ve středu kurátorka Klára Benešovská.

Číst dál...

Zpěvačka Sade vystoupí v květnu 2011 v Praze

sade_zpevackaV pražské O2 aréně vystoupí 14. května 2011 od 20 hodin v rámci evropského turné britská zpěvačka Sade. Na turné se zpěvačka vydává po 17 letech, agenturu Mediafax ve středu informoval Petr Novák ze společnosti Live Nation.

Číst dál...

REKLAMA