Pražský hrad vystaví zrestaurovaná díla Karla Škréty

praha01Většina děl z připravované výstavy Karel Škréta (1610 - 1674): Doba a dílo, která se uskuteční od 26. listopadu do 10. dubna 2011 ve Valdštejnské jízdárně a v Jízdárně Pražského hradu, musela být důsledně zrestaurována. Agenturu Mediafax o tom informovala mluvčí Národní galerie Petra Jungwirthová.

Číst dál...

ANNA K. je v plné síle zpět a bojuje proti rakovině

AnnaK_4123_ikoPo úspěšném vyprodaném koncertu, který se odehrál minulý čtvrtek v brněnské Flédě se Anna K. tento týden představí ve velkém sále pražské Lucerny. Dlouho očekávaný sólový koncert zpěvačky se uskuteční 25.11. od osmi hodin. Anna K. si pro diváky přichystala hned několik překvapení, která ale odhalí až během koncertu.

Číst dál...

Joe Cocker vystoupí v Praze

joecocker-carl-lenderBritský zpěvák Joe Cocker vystoupí ve čtvrtek večer v pražské O2 aréně. Agenturu Mediafax o tom informoval Petr Novák ze společnosti Live Nation.

Číst dál...

Galerie KusKovu přináší jarmark a výstavu pro Amelii

MarekDobes_ikoGalerie KusKovu je dlouholetým partnerem občanského sdružení Amelie, které rozvíjí programy psychosociální pomoci onkologicky nemocným a jejich blízkým. V letošním předvánočním čase připravujeme prodejní akce na podporu Centra Amelie Praha 8. Všichni jsou srdečně zváni na prodejní prezentaci šperku, módy, designu, kosmetiky, ochutnávku moravských vín z rodinného vinařství a výstavu obrazů. Seznámíte se zde také s nabídkou centra Amelie.

Číst dál...

REKLAMA