Tata Bojs a Cartonnage vystoupí v Paláci Akropolis

tatabojs_milan_caisV rámci přehlídky nových médií s názvem Akropolis Multimediale vystoupí v pátek 29. a v sobotu 30. října v pražském Paláci Akropolis formace Tata Bojs a Cartonnage. Agenturu Mediafax o tom informovala Kateřina Dědková ze společnosti Vis-a-vis production.

Číst dál...

Národní muzeum představí Sbírku odkazů Járy Cimrmana

narodni_muzeum_prahaDne 29. října 2010 se ve druhém patře nové budovy Národního muzea stane něco poněkud neobvyklého: Budou zde slavnostně odhaleny nejlepší exponáty, které se sešly na webových stránkách Sbírky odkazů Járy Cimrmana – projektu v rámci Oslav Prahy, který si dal za cíl vzdát originální hold zneuznanému českému velikánovi a jeho hlavním tvůrcům, Ladislavu Smoljakovi a Zdeňku Svěrákovi.

Číst dál...

Večer s Robertem Wilsonem na Nové scéně ND

divadlo_robert_wilson_ikonaNová scéna ND připravila výjimečné celovečerní představení, ve kterém světoznámý režisér Robert Wilson pozve diváky do působivého vesmíru své osobité estetiky. Ve středu 3. listopadu během dvouhodinové autorské zpovědi doprovázené projekcí budou mít návštěvníci Nové scény možnost detailně se seznámit s Wilsonovou režijní metodou a nahlédnou do tajů jeho tvůrčího procesu. Po představení následuje neformální interaktivní část, ve které Robert Wilson odpovídá na otázky diváků.

Číst dál...

REKLAMA