VIDEO: Listovat Ekonomií dobra a zla můžete na Nové scéně Národního divadla

listovani_ekonomie_dobra_a_zlaNová scéna Národního divadla uvádí experimentální inscenaci čtenářsky úspěšné knihy Tomáše Sedláčka o dějinách ekonomického myšlení. Myšlenky a postřehy filosofujícího ekonoma Tomáše Sedláčka, bývalého poradce Václava Havla, člena Národní ekonomické rady vlády, stipendisty Yale University a makroekonomického stratéga ČSOB, získávají nový komunikační prostor – divadlo. PODÍVEJTE SE NA VIDEOUKÁZKU Z LISTOVÁNÍ EKONOMIÍ DOBRA A ZLA!

Číst dál...

Michal Prokop chystá vánoční koncert v Lucerně

michal_prokopVánoční koncert u příležitosti 64. narozenin přichystal pro své fanoušky rockový zpěvák Michal Prokop. Uskuteční se 13. prosince ve velkém sále pražské Lucerny, uvedl ve středu David Gaydečka ze společnosti Joe´s Garage.

Číst dál...

Muzeum Kampa uvede výstavu Světlo!, poctu dvěma geniům divadla

vystava_svetloVýstava Světlo! věnovaná dílu dvou geniálních divadelníků - scénografa Josefa Svobody a režiséra Roberta Wilsona - začne od 14. listopadu v Muzeu Kampa. Expozice s podtitulem Light Up the Lights! přiblíží práci mimořádných tvůrců, kteří se proslavili svými magickými světelnými scénografiemi. 

Číst dál...

Panteon Rococo chystají pro Prahu speciální show

panteon_rococoMexická ska formace Panteon Rococo vystoupí 17. listopadu jako hlavní hvězda v rámci pětihodinového hudebního programu v KC Vltavská. Agenturu Mediafax o tom ve středu informovala Kateřina Dědková ze společnosti Vis-a-vis production.

Číst dál...

REKLAMA