FOTO: Průmyslový palác rozzáří šperky a hodinky z celého světa

Hodinyaklenoty1 ikoJubilejní 20. ročník prestižní mezinárodní výstavy HODINY A KLENOTY má tu čest pozvat své věrné příznivce a zároveň nové návštěvníky na unikátní prodejní výstavu toho nejlepšího, co prodejci hodinek, hodin a klenotů v současnosti ve světě nabízejí. Jde o mimořádnou příležitost, kdy si zákazníci i obchodníci mohou šperky a hodinky vyzkoušet a prohlédnout v reálu, nikoli jen virtuálně. Veletrh se koná ve dnech 22. – 25. 9. 2011 na Výstavišti v Praze – Holešovicích. Pořadatelem je Incheba Expo Praha.

Číst dál...

Česká filharmonie zahájí sezonu Lisztovou Faustovskou symfonií

ceska filharmoniePro zahajovací koncert 116. sezony, který se uskuteční 2. září od 20 hodin ve Dvořákově síni pražského Rudolfina, zvolila Česká filharmonie Faustovskou symfonii pro tenor, mužský sbor a orchestr. Agenturu Mediafax o tom ve středu informovala marketingová specialistka Jana Gabrielová.

Číst dál...

VIDEO: Čechomor vyráží na letní turné

cechomorKapela Čechomor zahajuje letní turné k propagaci nové desky Místečko. Skladby s neotřelým zvukem, stejně jako "stará dobrá klasika", budou hrány v rámci Kooperativa Tour 2011, které začíná 18. srpna ve Strakonicích. Dalšími destinacemi jsou 26.8. Buchlovice, 28.8. Litomyšl, 30.8. Jihlava, 1.9. Praha a 2.9. Rožnov pod Radhoštěm.

Číst dál...

REKLAMA